Oferta pokazów ratownictwa

Pokazy ratownictwa- tę ofertę kierujemy przede wszystkim dla szkół, przedszkoli, stowarzyszeń oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych. 

Organizujemy pokazy pierwszej pomocy dla firm i instytucji m in. podczas imprez integracyjnych oraz Safety Day.  Pracownicy wezmą udział w interaktywnych pokazach z realistycznymi pozoracjami oraz elementami towarzyskiej rywalizacji. Jest to znakomity sposób na przypomnienie pracownikom zasad udzielania pierwszej pomocy a tym samym zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w firmie. Pokazy odbywają się w przystępnej formie, dzięki czemu uczestnicy nie tylko mają okazję na doskonalenia swoich umiejętności ale również integrację i teambuilding.

Na koniec firma otrzyma indywidualny certyfikat poświadczający uczestnictwo w pokazach i plakaty z instrukcjami postępowania a każdy pracownik bezpłatnie dostanie kieszonkowe instrukcje postępowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz otrzymania indywidualnej oferty. 

Organizujemy pokazy pierwszej pomocy oraz ratownictwa medycznego podczas wydarzeń kulturalnych, festynów itp. Dostosowujemy program i zakres pokazów do konkretnego wydarzenia oraz jego tematyki, dlatego każdy klient otrzymuje indywidualną ofertę. Pokazy uatrakcyjnią każde wydarzenie i staną się okazją do przypomnienia zasad udzielania pierwszej pomocy. 

Jeśli chcesz uświetnić swoje wydarzenia pokazami pierwszej pomocy, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów oraz otrzymania indywidualnej oferty. 

Pierwsze pokazy, których program każdorazowo przygotowywany jest we współpracy z pedagogiem!

 Ofertę pokazów pierwszej pomocy dla dzieci kierujemy przede wszystkim do szkół, przedszkoli oraz punktów opieki nad dziećmi. Jesto to świetna atrakcja dla dzieci, które poznają zasady udzielania pierwszej pomocy poprzez zabawę i doświadczanie. Nasze nowoczesne, interaktywne wyposażenie zawsze jest przedmiotem zainteresowania najmłodszych, co sprawia że pokazy stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Program i zakres pokazów przygotowywany jest indywidualnie dla każdego klienta, każdorazowo we współpracy z pedagogiem. To sprawia, że pokazy dopasowywane są idealnie do możliwości dzieci w każdym wieku. 

Na zakończenie pokazów organizujemy specjalną niespodziankę adekwatną do wieku uczestników. 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów oraz otrzymania indywidualnej oferty.