O nas

Pogotowie Szkoleniowe- kursy pierwszej pomocy, zabezpieczenia medyczne, pokazy ratownicze

Pogotowie Szkoleniowe to firma, której misją jest rozpowszechnianie wiedzy o pierwszej pomocy zgodnie z najnowszymi europejskimi oraz światowymi wytycznymi z zakresu medycyny ratunkowej. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne, interaktywne wyposażenie, którego ilość systematycznie powiększamy. Dbamy nie tylko o jakość nauczania, ale także o przyjazną atmosferę i integrację uczestników (teambuilding). Nasi instruktorzy to pasjonaci specjalizujący się w różnych dziedzinach ratownictwa. Właśnie dlatego możemy realizować niezliczoną ilość szkoleń oraz symulacji medycznych opartych o sytuacje napotkane w realnym życiu. Dzięki tym doświadczeniom wiemy, że w sytuacji zagrożenia życia nawet setki godzin spędzone na kursach teoretycznych nie zastąpią nabytych umiejętności praktycznych. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej uczy się przez doświadczanie, dlatego szkolenia realizowane przez nasz zespół mają na celu przede wszystkim praktyczne przygotowanie uczestników do udzielania pierwszej pomocy i radzenia sobie w sytuacjach stresowych. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, ustalając wszelkie istotne szczegóły tak, aby każde nasze usługi- zarówno kursy, zabezpieczenia medyczne jak i pokazy, realizowane były zgodnie z jego potrzebami. 

Firma Usługi Medyczno- Szkoleniowe „Pogotowie Szkoleniowe” Kacper Sędor jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00201/2022.

pogotowie szkoleniowe instruktorzy pierwszej pomocy milena i kacper

Jeden gram praktyki jest lepszy niż tona teorii.
~Swami Shivananda

Pogotowie Szkoleniowe - Luzino