Kurs pierwszej pomocy-
Wejherowo

Pogotowie Szkoleniowe oferuje kursy pierwszej pomocy w Wejherowie i okolicach. Jeżeli potrzebujesz kursu pierwszej pomocy dla swojej firmy, instytucji, stowarzyszenia, jesteś rodzicem, nauczycielem albo chcesz po prostu nabyć umiejętności ratujące życie– zapraszamy do kontaktu. 

Nauczymy Cię udzielać pierwszej pomocy

Uważamy, że każdy człowiek powinien conajmniej w podstawowym zakresie umieć udzielać pierwszej pomocy. Co roku w Polsce ok. 40 tys. osób doznaje zatrzymania krążenia- świadkiem jednego z nich możesz być Ty. Czy wiesz jak poprawnie udzielić pierwszej pomocy w takiej sytuacji? A może nie wiesz co robić w sytuacji, gdy Twoje dziecko się zakrztusi? Zapraszamy na nasz kurs pierwszej pomocy w Wejherowie, zdobędziesz umiejętności ratujące życie!

Jaki jest zakres kursu?

Zakres kursu pierwszej pomocy zależy od wybranego szkolenia i jego formy, dlatego każda ofertę przygotowujemy indywidualnie.  Oferujemy szkolenia stacjonarne, z dojazdem klienta, online oraz hybrydowo. Podczas każdego kursu nauczymy Cię nie tylko ratowania ludzkiego, ale także sposobów radzenia sobie w sytuacjach stresowych. A to wszystko w formie przystępnej dla kursanta. Skontaktuj się z nami i zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Wejherowie.

Zalety naszego kursu

Wszystkie nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują swoją wiedzę. To gwarancja tego, że każdy nasz kurs przeprowadzony jest profesjonalnie. Instruktorzy chętnie odpowiedzą na każde zadane pytanie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, zgodny z najnowszymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Ćwiczenia praktyczne są główną częścią naszego szkolenia i pozwalają utrwalić nabytą wiedzę natomiast podczas kursów online prezentujemy każdą czynność krok po kroku. 

Kurs pierwszej pomocy Wejherowo- cena

Cena kursu pierwszej pomocy w Wejherowie jest zależna od formy szkolenia, czasu oraz ilości kursantów. Szkolenia dla firm, grupowe, indywidualne i inne- opis każdego kursu dostępny jest tutaj. Zapraszamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej oferty. 

U nas oprócz solidnej wiedzy praktycznej otrzymasz potrzebne certyfikaty oraz z chęcią odpowiemy na Twoje pytania nie tylko podczas kursu ale również po jego zakończeniu.