Kurs pierwszej pomocy- Pruszcz Gdański

Pogotowie Szkoleniowe oferuje kursy pierwszej pomocy w Pruszczu Gdańskim i okolicach. Odbycie kursu pierwszej pomocy to nie tylko prawny obowiązek niektórych grup zawodowych- dzięki znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy każdy z nas może uratować życie drugiego człowieka! Ponadto na naszych szkoleniach nabędziesz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również spędzisz czas w dobrej atmosferze. Nie czekaj i zapisz się na nasz kurs pierwszej pomocy w lęborku i okolicach!

Z nami nauczysz się ratować życie

Życie ludzkie to najcenniejsze. Właśnie dlatego warto nauczyć się w jaki sposób je ratować. Na naszych kursach instruktorzy nauczą Cię udzielać pomocy w prawidłowy i skuteczny sposób. Dobrze wiemy, że człowiek najlepiej uczy się przez doświadczanie, dlatego podczas szkoleń skupiamy się przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych.  Dzięki temu nasi kursanci są bardzo dobrze przygotowani do faktycznego udzielania pomocy.

Jaki jest program kursu?

Dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług, dlatego każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Prowadzimy kursy stacjonarne, z dojazdem do klienta, online oraz hybrydowe, które trwają najczęściej od 4 do 24 godzin. Podczas szkolenia nauczymy Cię nie tylko zasad udzielania pierwszej pomocy, ale także sposobów radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Nasi instruktorzy prowadzą szkolenia w sprzyjający kursantowi sposób, z dawką humoru. To sprawia, że uczestnicy chętnie biorą udział w ćwiczeniach i łatwiej przyswajają wiedzę. Skontaktuj się z nami już teraz i zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Pruszczu Gdańskim.

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs pierwszej pomocy?

Pogotowie Szkoleniowe to zespół doświadczonych instruktorów, dla których ratownictwo medyczne oraz szkolenia to pasja. Szkolimy według najnowszych wytycznych z zakresu medycyny ratunkowej. Na wyposażeniu posiadamy nowoczesny, interaktywny sprzęt który urozmaica nasze kursy i pozwala na prowadzenie szkoleń według najwyższych standardów. Po naszym szkoleniu- #uratujeszboumiesz.

Kurs pierwszej pomocy Pruszcz Gdański- cena

Cena kursu pierwszej pomocy w Pruszczu Gdańskim jest zależna od formy szkolenia, czasu oraz ilości kursantów. Szkolenia dla firm, grupowe, indywidualne i inne- opis każdego kursu dostępny jest tutaj. Zapraszamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej oferty. 

U nas oprócz solidnej dawki umiejętności praktycznych otrzymasz potrzebne certyfikaty oraz z chęcią odpowiemy na Twoje pytania nie tylko podczas kursu ale również po jego zakończeniu.