Kurs pierwszej pomocy-
Lębork

Organizujemy kursy pierwszej pomocy w Lęborku i okolicach.  Jeśli potrzebujesz szkolenia dla swojej firmy, grupy znajomych lub chcesz preszkolić się indywidualnie- sprawdź naszą ofertę. 

Nauczymy Cię ratować ludzkie życie

Uważasz, że sytuacje zagrożenia życia są na tyle rzadkie, że nigdy nie dojdzie do nich w Twojej obecności? Nic bardziej mylnego! W każdym roku w Europie dochodzi do ponad 600 tys. zatrzymań krążenia poza szpitalem- a to tylko jeden ze stanów zagrożenia życia. Właśnie dlatego wszyscy powinni posiadać conajmniej podstawowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.  Zapraszamy na nasz kurs pierwszej pomocy w Lęborku, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności ratujące życie. Po naszym kursie- #uratujeszboumiesz.

Czego nauczysz się podczas kursu?

Program kursu pierwszej pomocy zależy od potrzeb klienta, dlatego oferty przygotowujemy indywidualnie. W naszej ofercie znajdują się szkolenia trwające od 4 do 24 godzin- stacjonarnie, z dojazdem do klienta, online lub hybrydowo. W trakcie każdego z nich zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy oraz poznasz sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych.  Każde szkolenie prowadzone jest przez naszych instruktorów w przystępny sposób z dawką humoru co sprzyja utrwalaniu wiedzy. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Lęborku.

Zalety naszego kursu

Każdy kurs organizowany przez naszą firmę prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem przekazują wiedzę kursantom.  Gwarantujemy najwyższe standardy szkolenia według najnowszych wytycznych z zakresu medycyny ratunkowej. Instruktorzy nie pozostawią żadnych pytań bez odpowiedzi. Na naszym wyposażeniu znajduje się nowoczesny sprzęt, który znacznie poprawia efekty kształcenia. Podczas naszych szkoleń szczególną uwagę przywiązujemy do ćwiczeń praktycznych, które pozwalają utrwalić nabytą wiedzę. Dzięki temu nasi kursanci są bardzo dobrze przygotowania do faktycznego udzielania pomocy. 

Kurs pierwszej pomocy Lębork- cena

Koszt kursu pierwszej pomocy w Lęborku zależy od rodzaju i formy szkolenia, ilości uczestników oraz czasu trwania. Dokładny opis naszych szkoleń znajduje się tutaj. Zapraszamy do kontaktu– przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Na naszych kursach otrzymasz nie tylko solidną wiedzę praktyczną, ale także potrzebne certyfikaty oraz odpowiedzi na zadane pytania nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.